[Do strony głównej] [Webmaster]
 

Uwagi na temat funkcjonowania witryny poświęconej Witkacemu

Przewodnik

Kolor tła jest wzorowany na kolorze papieru jakiego Witkacy używał bardzo często do swoich pasteli.

Strona główna

Klikając ten obrazek umieszczony w lewym górnym rogu okna zawsze trafisz do strony głównej. Napis to jedna z sygnatur Witkacego.

Strona główna

To samo się stanie po kliknięciu w mały przycisk z literą W na dole strony.

Strzałki umieszczone na dole strony pomagają poruszać się w kolejności logicznej witryny (w tym wypadku jest to strona główna - znowu...).
Od poruszania się w "historii" są przyciski w przeglądarce lub skróty klawiaturowe (Alt + <- ; Alt + ->).

Po kliknięciu strzałki w góre wrócisz na górę strony.

Obrazek w prawym górnym rogu służy do zorientowania się gdzie w tej chwili jesteś. Jeśli znajdujesz się poza stroną główną działu (działy to np.: Kalendarium, Firma, Aukcje) to klikając tam znajdziesz się na stronie głownej działu.

Pod tym przyciskiem znajduje się inny, który informuje o jeszcze niższym poziomie katalogu. Jest to przydatne w działach rozbudowanych w głąb takich jak Kalendarium lub Twórczość (tej jeszcze nie ma). Również w niego można kliknąć (czasami).

Na dole każdej strony jest "listwa", na której są odsyłacze do wszystkich działów. A na samym dole link do tej strony skąd możesz do mnie (webmastera) wyslać e-maila z komentarzem.

Jeśli masz jakieś uwagi daj mi znać.


Witkacy Domain
[Do
góry]
[Wróć] [Strona główna] [Naprzód]

[kalendarium] [twórczość] [firma] [bibliografia] [aukcje] [falsyfikaty] [legendy] [witkacologia] [aktualności] [ośrodek] [opieka]

© Anna Żakiewicz, Mikołaj Machowski 2003